Tetris Polska ponownie na CD-Action Expo!

Tetris Polska ponownie na CD-Action Expo!

19 maj 2026 Barnaba

Dla prosów, casuali i totalnych nowicjuszy.

Jesteśmy społecznością zrzeszająca graczy Tetrisa. Jeśli w klocki grasz od lat czy dopiero zaczynasz, cenisz sobie gry nowoczesne, czy spędzasz dnie i noce przy kineskopie u nas znajdziesz podobnych sobie fanatyków znikających linii. Już od 7 lat organizujemy Mistrzostwa Polski, atrakcje na konwentach, jak również jeździmy po świecie reprezentując nasz kraj na scenie światowej, często pomagając w organizacji turniejów międzynarodowych.

W tym roku na CD-Action Expo stawiamy na różnorodność i czystą rozrywkę. U nas będziecie w stanie spróbować masę gier z klockami w roli głównej wydanych na przestrzeni lat. Nie zabraknie również turnieju z nagrodami! Wpadnijcie do nas jeśli chcecie zasmakować magii gry, która podbija świat od już ponad 40 lat.