Skip to content Skip to footer

Witaj w sercu niezależnego gamingu na CD-Action Expo 2024! Jako CD-Action we współpracy z Fornixa Games, zapraszamy Cię na pasjonującą podróż przez świat niezależnych gier wideo.

Od dziwacznych gier logicznych po zapierające dech w piersiach powieści wizualne – na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Przetestuj ekskluzywne dema, wypróbuj innowacyjne rozwiązania i mechaniki, doświadcz nowych pomysłów i historii. Bądź pierwszym, który doświadczy następnej wielkiej rzeczy w niezależnym gamingu!

Ale to nie wszystko. Przygotowaliśmy także fascynujące prezentacje oraz panele dyskusyjne z udziałem doświadczonych deweloperów, influencerów i ekspertów branżowych. Dowiedz się o najnowszych trendach, wyzwaniach i możliwościach w świecie niezależnego gamingu. To miejsce, gdzie wiedza spotyka się z inspiracją, tworząc nowe możliwości i inspiracje. Wszystkich tutaj łączy jedno – miłość do gier wideo!

Czy jesteś graczem, deweloperem, czy po prostu fanem wszystkiego, co indie, CD-Action Expo 2024 jest miejscem, gdzie warto być. Zanotuj sobie daty w kalendarzu, podziel się wieściami o wydarzeniu ze znajomymi i przygotuj się na głębokie zanurzenie w świat niezależnego gamingu. Do zobaczenia na strefie!

O nas
CD-Action – największy magazyn o grach w Polsce, który od 1996 roku dostarcza najświeższe i najlepsze informacje na temat gier komputerowych i konsolowych.
Social media

Copyright © Gaming Tech Esports Media SA | Polityka prywatności