Skip to content Skip to footer

Polska Liga Esportowa zaprasza wszystkich pasjonatów esportu oraz gamingu na kolejną edycję CD-Action Expo! Na odwiedzających strefę PLE czeka wiele atrakcji i niespodzianek!

Strefa Zero Tenacity
Mistrzowie Polski League of Legends przygotowują specjalne stoisko, na którym oprócz możliwości zakupu pamiątek związanych z zespołem, będzie okazja spotkać się z legendą polskiego LoL’a – Łukaszem „Puki Style” Zygmunciakiem, zmierzyć się z nim na wirtualnej arenie oraz wziąć udział w rozmaitych konkursach i atrakcjach przygotowanych przez utytułowaną organizację.

BASESTACK
Na strefie PLE nie może zabraknąć zaciętej rywalizacji. Wyzwanie podjął łódzki BASESTACK, który dla odwiedzających zaplanował sporo wyzwań, ale i nagród! Zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności m.in. w nowej odsłonie kultowej gry Counter-Strike!

GILLETTE
Rywalizacji nigdy dość! Najbardziej utalentowana młodzież w kraju zawita do serca Łodzi, żeby zmierzyć się  o profesjonalny kontrakt esportowy w grze EA FC 24 i miejsce w drużynie Gillette Sharpest Team. Na stoisku Gillette pojawi się ambasador projektu, wicemistrz świata FIFA z reprezentacją Polski – Bartosz “bejott” Jakubowski. To niepowtarzalna szansa na spotkanie ikony polskiej sceny FIFA/EA FC, rzucenia mu wyzwania i zdobycia wyjątkowych nagród od marki Gillette.


F2P
Polska Liga Esportowa nie zapomniała o tych, którzy chcą pograć w najnowsze odsłony gier. Dla casualowych graczy będzie specjalna strefa Free to Play, gdzie każdy będzie mógł ograć ulubione tytuły i sprawdzić też gamingowe nowości.

O nas
CD-Action – największy magazyn o grach w Polsce, który od 1996 roku dostarcza najświeższe i najlepsze informacje na temat gier komputerowych i konsolowych.
Social media

Copyright © Gaming Tech Esports Media SA | Polityka prywatności