Skip to content Skip to footer

Zapraszamy na CD-Action Expo 2024!

Dalej gramy razem

Targi CD-Action Expo powracają. I są jeszcze większe i lepsze! Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić na najlepszą imprezę dla graczy i nie tylko! CD-Action Expo 2024 to wielkie święto rozrywki organizowane przez kultowy magazyn o grach, który od 1996 roku edukuje i bawi kolejne pokolenia. Na naszych targach znajdzie się miejsce dla każdego.

Czego można się spodziewać? Przywita was duża Strefa Gier, w której wypróbujecie najnowsze hity i zaskakujące perełki od małych studiów. Dla rodzin z dziećmi szykujemy wyjątkową przestrzeń CD-Action Family – bezpieczne, familijne gry wideo, planszówki, karcianki i komiksy nawet dla 3-latków! Miłośnicy technologi i gier z lat 80. i 90. odnajdą się w Strefie Retro, w której wypróbują kultowe gry na Amigę, Atari, Commodore 64 czy stare PC.

Entuzjaści esportu zasiądą na trybunach, by oglądać w ramach wydarzenia Nowy Poziom rozgrywki drużyn w Counter-Strike 2, League of Legends czy Minecraft. I z pewnością wielką atrakcją będzie Wioska Gothic, w której spotkacie postaci z Larp Gothic, zagracie w mody, fanowską wersję online i karciankę. A od elektroniki odpoczniemy w Strefie Planszówek czy przy foodtruckach przed Atlas Areną.

O nas
CD-Action – największy magazyn o grach w Polsce, który od 1996 roku dostarcza najświeższe i najlepsze informacje na temat gier komputerowych i konsolowych.
Social media

Copyright © Gaming Tech Esports Media SA | Polityka prywatności